مراکز خرید میلان

کُوادریلادرو د اورُ: نام این منطقه مستطیل طلایی است چون از چهار خیابانی تشکیل می‌شود که میزبان فروشگاه‌های برترین برندهای مد دنیا است؛ مستطیلی که خرید از آن رویای هر عاشق خرید است. برای خرید یا تماشای آخرین محصولات طراحان برتر مد یعنی آرمانی، پرادا، ورساچه، روبرتو کاوالی و غیره به خیابان‌های سِپایگا ومانزونی ووسَنت اَندریا سر بزنید….

تور ایتالیا

تور ایتالیا | رم

بزرگ‌ترین ورزشگاه و تماشاخانه رُم باستان است گفته می‌شود جایگاه گلادیاتورها اینجا بوده کولوسئوم برای برگزاری اجراهای تئاتر، فستیوال ها، سیرک ها، یا بازی ها و مسابقات به اندازه کافی بزرگ بود، و در آن دربار پادشاهی و مسئولین رده بالا از پایین ترین طبقه، خانواده های اشرافی روم از طبقه دوم، و توده مردم از طبقات سوم و چهارم برنامه ها را تماشا می کردند.

تور ایتالیا

تور ایتالیا | میلان

کلیسای میلان از معروفترین کلیساهای جهان است که صلیب واقعی عیسی مسیح به اعتقاد برخی افراد در این کلیسا قرار دارد در قرن 14 میلادی ساخته شده- قبل از ساختن کلیسا در جای فعتی کلیسا کاخی بزرگ وجود داشته که بعد از یک اتش سوزی بزرگ از بین رفته با دستور ناپلئون بناپارت کار ساخت کلیسا تمام شده …

تور ایتالیا

تور ایتالیا | ونیز

ونیز خیابان ندارد و تنها وسیله‌ی نقلیه قایق‌های گاندولایا اتوبوس های قایقی است که افراد زیادی را به مقاصد متفاوت و جاهای دیدنی ونیز می‌برند. ونیز به شهر پل‌ها معروف است. وقتی گاندولا سوار هستید از زیر پل‌های بسیاری رد خواهید شد.

تور ایتالیا

نکاتی درمورد تور ایتالیا

امروزه سفر به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از نیازهای انسان مورد بررسی قرار می گیرد. در میان مقاصد مختلف، سفر به قارۀ سبز دارای جایگاه و اهمیت ویژه ای است. ایتالیا به عنوان یکی از قدیمی ترین کانون های تمدن اروپا و با دارا بودن انواع جاذبه های طبیعی و تاریخی یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری جنوب اروپا به شمار می آید. در این جستار به بررسی چند نکتۀ کاربردی برای سفر به ایتالیا می پردازیم.

تور ایتالیا