logo logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای اروپا

تور ترکیبی اسپانیا فرانسه
4 شب بارسلون+3شب پاریس
ویژه مهر 98
تور بارسلون | ویژه الکلاسیکو
آبان 98
تور بارسلون
مهر 98
پکیج اقتصادی بارسلون
17 و 24 شهریور
تور اسپانیا
4 شب بارسلون + 3 شب مادرید
ویژه مهر 98

تور اروپا

زمان مناسب سفر به اروپا:

بهترین زمان برای انتخاب تورهای اروپا فصل تابستان و اواخر فصل زمستان مثل بهمن و اسفند و فروردین 98 میباشد.بهتر است از هم اکنون به فکر تعطیلات تابستان و خرید تورهای تابستان 98 باشیم.شما مسافران گرامی میتوانید با انتخاب یکی از تورهای اروپا ویژه تابستان 98 به کشور مورد نظرتان سفر کنید.

بهار و تابستان 98 با تورهای اروپایی 90 پرواز:

باز هم مثل هر ساله مفتخریم که با ارائه بهترین تورها و بهترین مسیرها میزبان شما مسافران گرامی باشیم.امسال هم مثل همیشه تابستان از راه میرسد و امید است که جان و تن همه ی  عزیان ما در سلامت باشد. تعطیلات تابستان 98 ،فرصت مناسبی است تا با استفاده از آن به کشورهای اروپایی مانند فرانسه ،اسپانیا، آلمان ،اتریش ،ایتالیا،بلاروس،اسلوونی و …. سفر کنید.هم اکنون در سایت 90 پرواز پکیجی از تورهای اروپا ویژه بهار و تابستان 98 به شما مسافران علاقه مند به تورهای اروپایی ارائه شده است.

تورهای اروپایی ویژه بهار و تابستان 98 :

90پرواز ارائه دهنده ی تورهای اروپای با بهترین کیفیت و بهترین خدمات برای شما دوستداران سفرهای اروپایی. 90 پرواز با تورهای اروپایی شما را به جذاب ترین و و مشهور ترین مکان های دیدنی در کشور های اروپایی میبرد. تورهای اروپایی آژانش 90 پرواز برای تابستان 98 به این شرح میباشد: تور اسلوونی،تور ایتالیا،تور ونیز،تور لیوبلیانا،تور بارسلون،تور پاریس،تور روم،تور اسپانیا،تور یونان،تور هلند،تور پرتغال،تور فرانسه…

لذت سفر با انتخاب تور اروپا:

برای لذت بردن از آب و هوای بی نظیر و چشم انداز های زیبای کشورهای اروپایی در فصل تابستان است. با رزرو تور اروپا تابستان 98 و سفر به بهترین کشورهای اروپایی میتواند تعطیلات خاطره انگیزی برای خود و خانواده رقم بزنید. پکیج هایی که برای تور اروپا تابستان 98 در آژانس 90 پرواز برای مسافران گرامی در نظر گرفته شده است شامل کشورهای مختلف در اروپا می باشد. با انتخاب پکیج های مختلف از تور های اروپا و بودن در  فرانسه و شب های زیبای پاریس، تماشای باغ های گل در هلند، محله های قدیمی بارسلون اسپانیا و… می توانید بهترین لحظات را در کنار عزیزانتان بگذرانید.

استخدام