logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای اسلوونی

تور اسلوونی  / شهریور 97
3شب و 6 شب / 3شب اسلوونی +  3 شب ونیز
تور اسلوونی  / مرداد 97
3شب و 6 شب / 3شب اسلوونی +  3 شب ونیز

تور اسلوونی

درباره ی اسلوونی:

اسلوونی کشوری است در جنوب اروپای مرکزی که پایتخت و بزرگترین شهر آن لیوبلیانا است.اسلوونی از اقتصاد و وضعیت اجتماعی پیشرفته ای برخوردار است.بخش زیادی از این کشور کوهستانی است و اکثر جمعیتش در شهر لیوبلیانا و حومه آن زندگی میکنند.اسلوونی سرزمین ناهموار با آب و هوای متنوع است.مناطق شمالی کوهستانی و مناطق جنوبی و غربی آب و هوای معتدل دارد.

تور اسلوونی با 90 پرواز:

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در تابستان 97 برای شما مسافران گرامی می باشد.تور های اروپایی مانند تور اسلوونی و تور لیوبلیانا و تور ونیز و تور ترکیبی لیوبلیانا + ونیز می باشد. 90 پرواز تور اسلوونی را با ایرلاین ترکیش با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور اسلوونی سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

سفری لذت بخش با تور اسلوونی:

90 پرواز ارائه دهنده ی تور اسلوونی با پکیجی کامل در سایت خود ،شما مسافران را به انتخاب تور اسلوونی برای داشتن سفری لذت بخش دعوت میکند.تور اسلوونی با ایرلاین ترکیش می باشد. شما دوستداران سفرهای اروپایی میتوانید با انتخاب تور اسلوونی و سفر به پایتخت اسلوونی شهر لیوبلیانا خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

سازمان میراث فرهنگی انجمن صنفی دفاتر مسافرتی iso9001 iso10004

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top