logo logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

اسپانیا

  آخرین بروزرسانی : 15:30 98/07/21
 تور بارسلون + رم
ویژه ژانویه 2020
  آخرین بروزرسانی : 16:48 98/07/17
 تور بارسلون
ویژه ژانویه 2020

تور اسپانیا

درباره ی اسپانیا:

این کشور در شبه جزیره ی ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. اسپانیا که یک کشور توسعه یافته میباشد، پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان است. اسپانیا کشوری کوهستانی میباشد که رشته کوه های بلند در آن پوشیده شده است. کوه های پیرنه در شمال شرقی مرز طبیعی این کشور با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی است. چندین رودخانه بزرگ در اسپانیا وجود دارد از جمله رودخانه های تاقوس، ایبرو، دورو، گوادیانا و گوادالکیویر.

تور اسپانیا با 90 پرواز :

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در تابستان و نوروز برای شما مسافران گرامی می باشد. تور های اروپایی مانند تور اسپانیا، تور ایتالیا، تور فرانسه و نیز تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا + فرانسه می باشد. 90 پرواز تور اسپانیا تابستان و نوروز و تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا+ فرانسه را با ایرلاین ماهان ایر با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور ایتالیا، تور فرانسه سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

فرهنگ مردم:

اسپانیا یکی ار توریستی ترین کشورهای دنیاست که هرساله میلیون ها نفر به این کشور سفر میکنند و بهترین زمان همین تابستان و نوروز می باشد. اسپانیا به خاطر داشتن ترکیبی از زیبایی های تاریخی و تفکرات مدرن شناخته شده است. فرهنگ و سنت های این کشور زیبا بسیار غنی و متنوع است. سبک زندگی مردم و زیبایی های طبیعی توریست های زیادی را جذب این کشور میکند. 90 پرواز در تابستان و نوروز به شما علاقمندان به سفر، تور اسپانیا را پیشنهاد میکند.

آب و هوای اسپانیا:

شمال اسپانیا دارای آب و هوای معتدل بوده و بخش های مرکزی ،جنوبی و شرقی دارای آب و هوای مدیترانه ای است. اسپانیا سالانه میلیون ها گردشگر از نقاط مختلف دنیا با تور اروپا یا تور اسپانیا به این کشور جذب می شوند. یکی از عوامل جذب گردشگر در این کشور ،آب و هوای آن ست. پر باران ترین بخش کشور در شمال و شمال غربی است.

نکاتی برای استفاده از تور اروپا:

پیش از هر چیز باید یادآوری کرد که تنها پرواز مستقیم از تهران به مقصد اسپانیا، پرواز ماهان می باشد که روزهای یکشنبه و پنجشنبه انجام می شود. بنا بر این منطقی تر به نظر می رسد که بر مبنای همین پرواز تور اسپانیا بسته شود. آژانس 90 پرواز تورهای اسپانیا را به صورت پیش فرض بر اساس میزان رغبتی که مسافران نشان داده اند، تهیه و برنامه ریزی کرده است. این تورها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که کم ترین هزینه و بیشترین مطلوبیت را برای مسافران به همراه داشته باشد.[ادامه مطلب]

سفری لذت بخش در اسپانیا:

90 پرواز ارائه دهنده ی تور اسپانیا با پکیجی کامل در سایت خود ،شما مسافران را به انتخاب تور اسپانیا برای داشتن سفری لذت بخش دعوت میکند.تور اسپانیا با ایرلاین ماهان می باشد. در بین تورهای اروپا میتوان گفت تور اسپانیا جزو بهترین تورهای اروپا می باشد به دلیل قیمت مناسب برای تور اسپانیا، نسبت به قیمت پکیج های دیگرو نیز گشت های هیجان انگیز و داشتن پکیج اقتصادی و، ویزای شینگن تور اسپانیا بهترین انتخاب برای سفر به اروپا می باشد.

نکاتی درباره والنسیا:

امیدواریم همسفر شدن با مارکو برای شما لذتبخش بوده و ما را در ادامۀ سفر به اسپانیا همراهی کنید. در قسمت قبلی به سمت جنوب اسپانیا حرکت کردیم؛ امروز باز سری به شرق این کشور و شهر والنسیا می زنیم که خالی دیدنش خالی از لطف نیست. مسافران تور اروپا شاید بخواهند به شهر والنسیا هم سری بزنند  [ادامه مطلب]

نکاتی درباره جزایر قناری:

جزایر قناری – حتماً این نام برای شما هم تداعی کنندۀ سفر به یک مقصد لوکس و استراحت و آرامش است. جزایر قناری از بخش های خودمختار کشور اسپانیا است که در غرب قارۀ آفریقا در اقیانوس آتلانتیک واقع شده است[ادامه مطلب]

استخدام