logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

اسپانیا

  آخرین بروزرسانی : 13:20 97/07/16
تور اسپانیا + فرانسه
6 شب و 7 روز    / ویژه ژانویه
  آخرین بروزرسانی : 13:20 97/07/16
آفر تور اسپانیا 
4 شب و 5 روز    / ویژه آذر ماه
  آخرین بروزرسانی : 15:30 97/06/31
آفر تور اسپانیا 
4 شب و 5 روز / ویژه تعطیلات آبان
  آخرین بروزرسانی : 16:40 97/06/10
تور اسپانیا+فرانسه 
6 شب و 7 روز    / ویژه تعطیلات آبان ماه
  آخرین بروزرسانی : 16:30 97/08/21
 تور بارسلون 
4 شب و 5 روز / ویژه ژانویه
  آخرین بروزرسانی : 11:30 97/08/20
 تور بارسلون 
3 شب و 4 روز / ویژه ژانویه

تور اسپانیا

درباره ی اسپانیا:

کشور اسپانیا در شبه جزیره ی ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد.اسپانیا یک کشور توسعه یافته میباشد.اسپانیا پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان است.اسپانیا کشوری کوهستانی میباشد که رشته کوه های بلند در آن پوشیده شده است.کوه های پیرنه در شمال شرقی اسپانیا مرز طبیعی این کشور با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی است .چندین رودخانه بزرگ در اسپانیا وجود دارد از جمله رودخانه های تاقوس، ایبرو، دورو، گوادیانا و گوادالکیویر.

تور اسپانیا با 90 پرواز :

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در نوروز 98 برای شما مسافران گرامی می باشد.تور های اروپایی مانند تور اسپانیا نوروز 98 ، تور ایتالیا ، تور فرانسه و نیز تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا + فرانسه می باشد. 90 پرواز تور اسپانیا نوروز 98 و تور ترکیبی اسسپانیا + ایتالیا+ فرانسه را با ایرلاین ماهان ایر با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور اسپانیا نوروز 98 ،تور ایتالیا ، تور فرانسه سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

فرهنگ مردم اسپانیا:

اسپانیا یکی ار توریستی ترین کشورهای دنیاست که هرساله میلیون ها نفر به این کشور سفر میکنند و بهترین زمان همین نوروز 98 می باشد.اسپانیا به خاطر داشتن ترکیبی از زیبایی های تاریخی و تفکرات مدرن شناخته شده است.فرهنگ و سنت های این کشور زیبا بسیار غنی و متنوع است.سبک زندگی مردم و زیبایی های طبیعی توریست های زیادی را جذب این کشور میکند.90 پرواز در نوروز 98 به شما علاقه مندان به سفر، تور اسپانیا نوروز 98 را پیشنهاد میکند.

آب و هوای اسپانیا:

شمال اسپانیا دارای آب و هوای معتدل بوده و بخش های مرکزی ،جنوبی و شرقی دارای آب و هوای مدیترانه ای است.اسپانیا سالانه میلیون ها گردشگررا از نقاط مختلف دنیا با تور اروپا یا تور اسپانیا به سمت اسپانیا جذب میکند.یکی از عوامل جذب گردشگر در این کشور ،آب و هوای اسپانیا ست.پر باران ترین بخش کشور در شمال و شمال غربی است.

سفری لذت بخش با تور اسپانیا:

90 پرواز ارائه دهنده ی تور اسپانیا با پکیجی کامل در سایت خود ،شما مسافران را به انتخاب تور اسپانیا برای داشتن سفری لذت بخش دعوت میکند.تور اسپانیا با ایرلاین ماهان می باشد. در بین تورهای اروپا میتوان گفت تور اسپانیا جزو بهترین تورهای اروپا می باشد به دلیل قیمت مناسب برای تور اسپانیا، نسبت به قیمت پکیج های دیگرو نیز گشت های هیجان انگیز و داشتن پکیج اقتصادی و، ویزای شینگن تور اسپانیا بهترین انتخاب برای سفر به اروپا می باشد.