logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

اسپانیا

  آخرین بروزرسانی : 10:40 97/06/21
آفر تور اسپانیا 
ویژه بازی بارسلونا – رئال مادرید
4 شب و 5 روز / ویژه 6 آبان ماه
  آخرین بروزرسانی : 15:40 97/06/18
تور اسپانیا (پکیج اقتصادی)
4 شب و 5 روز    / ویژه آبان ماه
  آخرین بروزرسانی : 16:40 97/06/10
تور اسپانیا+فرانسه 
6 شب و 7 روز    / ویژه تعطیلات آبان ماه
تور اسپانیا+ایتالیا+فرانسه (پکیج اقتصادی)
9 شب و 10 روز    / ویژه شهریور 97
تور اسپانیا+ایتالیا+فرانسه 
9 شب و 10 روز    / ویژه شهریور 97
تور اسپانیا (پکیج اقتصادی) 
4 شب و 5 روز    / ویژه مرداد 97

تور اسپانیا

درباره ی اسپانیا:

کشور اسپانیا در شبه جزیره ی ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد.اسپانیا یک کشور توسعه یافته میباشد.اسپانیا پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان است.اسپانیا کشوری کوهستانی میباشد که رشته کوه های بلند در آن پوشیده شده است.کوه های پیرنه در شمال شرقی اسپانیا مرز طبیعی این کشور با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی است .چندین رودخانه بزرگ در اسپانیا وجود دارد از جمله رودخانه های تاقوس، ایبرو، دورو، گوادیانا و گوادالکیویر.

تور اسپانیا با 90 پرواز :

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در تابستان 97 برای شما مسافران گرامی می باشد.تور های اروپایی مانند تور اسپانیا ، تور ایتالیا ، تور فرانسه و نیز تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا + فرانسه می باشد. 90 پرواز تور اسپانیا و تور ترکیبی اسسپانیا + ایتالیا+ فرانسه را با ایرلاین ماهان ایر با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور اسپانیا ،تور ایتالیا ، تور فرانسه سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

فرهنگ مردم اسپانیا:

اسپانیا یکی ار توریستی ترین کشورهای دنیاست که هرساله میلیون ها نفر به این کشور سفر میکنند.اسپانیا به خاطر داشتن ترکیبی از زیبایی های تاریخی و تفکرات مدرن شناخته شده است.فرهنگ و سنت های این کشور زیبا بسیار غنی و متنوع است.سبک زندگی مردم و زیبایی های طبیعی توریست های زیادی را جذب این کشور میکند.

آب و هوای اسپانیا:

شمال اسپانیا دارای آب و هوای معتدل بوده و بخش های مرکزی ،جنوبی و شرقی دارای آب و هوای مدیترانه ای است.اسپانیا سالانه میلیون ها گردشگررا از نقاط مختلف دنیا با تور اروپا یا تور اسپانیا به سمت اسپانیا جذب میکند.یکی از عوامل جذب گردشگر در این کشور ،آب و هوای اسپانیا ست.پر باران ترین بخش کشور در شمال و شمال غربی است.

سفری لذت بخش با تور اسپانیا:

90 پرواز ارائه دهنده ی تور اسپانیا با پکیجی کامل در سایت خود ،شما مسافران را به انتخاب تور اسپانیا برای داشتن سفری لذت بخش دعوت میکند.تور اسپانیا با ایرلاین ماهان می باشد. در بین تورهای اروپا میتوان گفت تور اسپانیا جزو بهترین تورهای اروپا می باشد به دلیل قیمت مناسب برای تور اسپانیا، نسبت به قیمت پکیج های دیگرو نیز گشت های هیجان انگیز و داشتن پکیج اقتصادی و، ویزای شینگن تور اسپانیا بهترین انتخاب برای سفر به اروپا می باشد.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

سازمان میراث فرهنگی انجمن صنفی دفاتر مسافرتی iso9001 iso10004

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top