logo logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای بالی

تورهای بالی

  آخرین بروزرسانی : 15:10 97/12/24
تور بالی
ویژه نوروز 98

تور بالی

تور بالی تابستان 97 :

شهر بالی یک شهر با آب و هوای گرمسیری میباشد و تور بالی اندونزی از جمله تورهای آسیایی پرطرفدار میباشد. تور بالی تابستان97 لوکس ترین تورهای تابستان 97 میباشد. قیمت تور بالی بسته به انواع خدمات تور و شرایط متغیر میباشد. بالی با جزایر بسیار دیدنی و طبیعت بکر و بی نظیر مکان مناسبی برای سفر در تابستان بشمار می آید.

تور بالی با 90 پرواز:

آژانس 90 پروازرائه دهنده تورهای بالی در تابستان97 برای شما مسافران گرامی میباشد.به قطیعت میتوان گفت که در سراسر جهان جایی به بی همتایی بالی نمیتوان پیدا کرد. از این شگفتی ها میتوان به  سواحل بینهایت زیبا ، طبیعت بکر و بینظیر، جشن های رنگارنگ ، معابد زیبا و … اشاره کرد. بالی زیبا ترین و مشهور ترین جزیره ای اندونزی است.تنها راه درک این همه زیبایی تنها رفتم به آنجاست که 90 پرواز تورهای نوروز بالی را در سایت خود با بهترین پکیج برای شما درنظر گرفته است.

لذت سفر با انتخاب تور بالی:

برای دور شدن از هیاهوی شهر و رسیدن به آرامش مطمئنا بهترین گزینه سفر به بالی است. پکیج  تور بالی تابستان 97 با بهترین خدمات برای مسافران علاقمند به ماجراجویی در طبیعت چشم نواز و معابد باستانی بالی در نظر گرفته شده است. تعطیلات تابستان 97 بهترین فرصت برای سفر به بالی و لذت بردن از مناظر آرامش بخش در میان اقیانوس می باشد.

استخدام