logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

بلاروس

  آخرین بروزرسانی : 14:15 97/4/27
تور بلاروس
6 شب و 7 روز
قیمت از: 7,540,000 تا 10,300,000

تور بلاروس

درباره ی تور بلاروس:

بلاروس یک سرزمین دور از دریا در اروپای خاوری است ولی دریاچه ها و رودخانه این کشور را بریده بریده کرده است..پایتخت آن شهر مینسک است .واحد پول بلاروس روبل است.بلاروس دولتی با سنت های بومی تعدد مذهب است.آب و هوای بلاروس در زمستان نه چندان سرد و در تابستان  گرم و مرطوب است.

تور بلاروس با 90 پرواز:

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در تابستان 97 برای شما مسافران گرامی می باشد.تور های اروپایی مانند تور بلاروس می باشد. 90 پرواز تور بلاروس را با ایرلاین اوکراین اینترنشنال  با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور بلاروس سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

فرهگ مردم بلاروس:

بلاروس دارای میراث فرهنگی غنی است ولی جنبه های خاص فرهنگ بلاروس به ولیل روسی شدن آن در طول زمان از دست رفته است.بلاروس دارای چهار مکان میراث فرهنگی جهانی است که دوتای آنها بین این کشور و کشور های همسایه مشترک هستنداین 4 مورد عبارتند از: مجموعه قصر صلح،قصر نیازویژ،بلووژسکایا پوشاچاو طاق زمین پیمای استروو

آب و هوای بلاروس:

بلاروس به دلیل نزدیکی به دریای بالتیک از آب و هوای معتدل برخوردار است.تابستان های آن بیش از 150 روز در سال می باشد.میانگین دمای هوای شهر مینسک ،پایتخت بلاروس، در ماه ژانویه 5 درجه سانتیگراد زیر صفر و میانگین دمای هوای آن در ماه ژوئیه 19 درجه ی سانتیگراد بالای صفر میباشد.به علت رطوبت بالا در بلاروس ،مناطق اطراف شهرهای مینسک بین 65 تا 100 روز از سال شاهد پدیده ی مه هستند.

سفری لذت بخش با تور بلاروس:

90 پرواز ارائه دهنده ی تور بلاروس با پکیجی کامل در سایت خود ،شما مسافران را به انتخاب تور بلاروس برای داشتن سفری لذت بخش دعوت میکند.تور بلاروس با ایرلاین اوکراینی می باشد. شما دوستداران سفرهای اروپایی میتوانید با انتخاب تور بلاروس و سفر به پایتخت بلاروس شهر مینسک خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

سازمان میراث فرهنگی انجمن صنفی دفاتر مسافرتی iso9001 iso10004

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top