logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای استانبول

  آخرین بروزرسانی : 13:37 97/10/22
آفر استانبول / ویژه 24 و 25 و 27 دی
اطلس گلوبال
  آخرین بروزرسانی : 10:21 97/10/16
استانبول ویژه زمستان 
اطلس گلوبال

توراستانبول

هتل های پکیج استانبول :

هتل های پکیج استانبول آژانس 90 پرواز از تنوع ویژه ای برخودار است .تنوع هتل های استانبول از نظر موقعیت مکانی هتل، درجه هتل، کیفیت هتل و قیمت هتل بررسی شده است و در پکیج استانبول دستچین شده اند . معیار انتخاب هتل های استانبول، میزان تمیزی ، کیفیت ، امکانات ، سرویس دهی و موقعیت مکانی آنهاست.

تور استانبول با 90 پرواز :

90 پرواز مجری تور استانبول با پرواز ترک اطلس گلوبال میباشد. استانبول شهری است که نباید یک ساعت آن را هم از دست داد! یک هفته اقامت در این شهر برزگ و تاریخی هم شاید برای بهره بردن از نصف جاذبه های آن کم باشد. بهترین گزینه برای سفر به استانبول، پرواز صبح به شب اطلس گلوبال در این مسیر است . آژانس 90 پرواز به عنوان مجری تور استانبول پرواز اطلس گلوبال را به شما مسافران عزیز پیشنهاد میکند. تور استانبول جزو بهترین و باکیفیت ترین تورهای آژانس 90 پرواز در نوروز 98 میباشد

زمان مناسب سفر به استانبول:

بهترین زمان مناسب سفر به استانبول، دی 97 ،بهمن 97 ،اسفند 97، تور استانبول نوروز 98 ، تور استانبول فروردین 98 ، اردیبهشت 98 میباشد .

پرواز استانبول  :

ایرلاین اطلس گلوبال یکی از بهترین ایرلاین های ترکیه میباشد. ایرلاین اطلس گلوبال از بهترین ایرلاین های جهان است که دارای بهترین ساعت پروازی است مسافران 90 پرواز میتوانند با انتخاب این ایرلاین ،بهترین انتخاب را در میان ایرلاین های جهان داشته باشند.

خدمات تور استانبول :

تور استانبول شامل خدماتی از جمله ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی فراهنمای فارسی زبان ،پرواز رفت و برگشت ،گشت های شهری متنوع ، هتل های متنوع با بهترین خدمات و بهترین قیمت میباشد.

قیمت تور استانبول  :

قیمت تورهای استانبول براساس بهترین کیفیت و بهترین خدمات در نظر گرفته شده است . کیفیت تور استانبول و قیمت تور استانبول از مهمترین اولویت های آژانس 90 پرواز میباشد. در صفحه تورهای استانبول میتوان لیستی از تمام هتل های این شهر با قیمت مناسب مشاهده کرد 90 پرواز پکیج های خود بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در نظر داشته که شما  مسافران گرامی از هر نظر آسوده خاطر باشید.

فرهنگ مردم استانبول :

شهر استانبول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه است که قسمتی از آن در قاره اروپا و و بخشی دیگر در قاره آسیا واقع شده است.برای آشنایی بیشتر با فرهنگ مردم استانبول میتوان به استانبول سفر کرد با انتخاب تور استانبول نه تنها میتوان با فرهنگ مردم استانبول آشنا شد بلکه میتوان از جاذبه های دیدنی استانبول نیز دیدن کرد.همجواری مردم استانبول با کشورهای اروپایی روی  آداب و رسوم مردم این شهر تاثیر بسزایی داشته.استانبولی ها و در کل مردم ترک ،مردمانی خونگرم و مهمان نواز هستند .

استانبول در نوروز 98 :

تعطیلات نوروز 98 فرصت مناسبی برای سفر و گردشگری است که آژانس 90 پرواز تور استانبول را به شما عزیزان پیشنهاد میدهد.تورهای استانبول نوروز 98 با پرواز اطلس گلوبال ،پرواز ترک و مدرن اطلس برگزار میشود.مسافرانی که تمایل دارند در جریان قیمت تورهای استانبول در نوروز 98 باشند باید با مراجعه به سایت 90 پرواز از قیمت تورهای نوروز 98 استانبول با خبر شوند.