10 ایرلاین برتر سال 2018 از نگاه اسکای ترکس

SKYT_Metallic_2013

10 ایرلاین برتر سال 2018 از نگاه اسکای ترکس

موسسه ی اسکای ترکس بهترین ایرلاین ها در سال 2018 را معرفی کرد. این مراسم که از آن به عنوان اسکار صنعت حمل و نقل هوایی یاد می شود، در هتل لانگهام لندن برگزار شد.

لیست بهترین ایرلاین ها در سال 2018:

  1. ایرلاین سنگاپور
  2. قطر ایرویز
  3. آل نیپون ایرویز ژاپن
  4. ایرلاین امارات
  5. اوا ایر تایوان
  6. کاتای پسیفیک هنگ کنگ
  7. لوفت هانزا آلمان
  8. ایرلاین هاینان چین
  9. گارودا ایندونزیا اندونزی
  10. تای ایرویز تایلند

به نقل از سایت traveldailynews.com  یکی از مسئولین اسکای ترکس کسب مقام اول را به ایرلاین سنگاپور تبریک گفته است. سنگاپور ایرلاین برای چهارمین بار است که به این مقام دست پیدا می کند. مدیر ایرلاین سنگاپور که جایزه را در این مراسم دریافت کرده است، گفت: “ایرلاین سنگاپور مفتخر است که جایزه ی بهترین ایرلاین اسکای ترکس را دریافت کرده است. من این جایزه را به 26.000 کارمند تقدیم می کنم؛ کسانی که هر روز در تلاشند تا بهترین تجربه ی سفر را به مشتریان و مسافران در سراسر جهان فراهم آورند. این جایزه به واسطه ی بازخورد و رای مستقیم مسافران به دست آمده است. مسافرانی که برای انتخاب ایرلاین های سطح بالا انتخاب های زیادی داشته اند. اما انتخاب ما به عنوان مقام اول باعث شده تا انگیزه ما در جهت توسعه بخشیدن به سه ستون اصلی شرکت (محصول بهتر، خدمات برتر، ارتباطات)بیشتر شود….”

در این رقابت، ایرلاین چاینا ساترن (چین جنوبی) جایزه ی ایرلانی که بیشترین پیشرفت را داشته است به دست آورد. همچنین جایزه بهترین خدمه کابین به ایرلاین گارودا ایندونزیا و جایزه بهترین بیزینس کلاس هم به قطر ایرویز تعلق گرفت.