logo

اکنون با ما تماس بگیرید : 02175382 | باشگاه مشتریان

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

مجله تصویری

سالار دی یونی :

یکی از عجیب ترین صحرا ها که به صحرای آینه نیز معروف می باشد که به دلیل داشتن شن های خیس و سفید تصویر آسمان را انعکاس می دهد.

صحرای غربی(ساهارا):

صحرای غربی ساهارا در آفریقا واقع شده است . بزرگترین و گرم ترین صحرای دنیا که مساحتی تقریبا در ابعاد چین و ایلات متحده امریکا را دارا می باشد.

مالدیو شهری که در آینده وجود نخواهد داشت:

مجمع جزایر مالدیو که در قلب اقیانوس هند قرار دارد یکی از مقصد های جذاب برای گردشگری محسوب می شود و هر ساله هزاران گردشگر را به سواحل زیبا خود جذب میکند. ولی نکته جالب اینکه این شهر در 50 سال آینده وجود نخواهد داشت.

Lençóis Maranhenses(لینسایز مرانسینز) برزیل:

صحرایی مانند بهشت:یکی از عجیب ترین صحرا ها در کشور برزیل که مانند استخری در دل صحرا را برای شما تداعی میکند.صحرایی با حوضچه های آب متععد در تمام نقاط این صحرا به چشم می خورد که گردشگران برای تفریح وشنا به این نقطه کشانده است.

بالی جزیره ای در مجمع جزایر اندونزی می باشد که اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند می زند . جزیره ای بسیار زیبا که به علت بی ارزش بودن پول کشور اندونزی ( 2 رتبه بعد از ایران!!!!!!) در مقابل دلار مقصدی ارزان برای گردشگران دنیا محسوب می شود.

جزیره ی کوش آداسی :

جزیره کوش آداسی به معنی جزیره پرندگان در کنار دریای اژه قراردارد.شهری با ساحل زیبا ارام بهترین مقصد برای سفرهای تابستانی می باشد.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

سازمان میراث فرهنگی انجمن صنفی دفاتر مسافرتی iso9001 iso10004

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top