همین حالا تماس بگیرید : 02175382 | بزرگترین مجری تورهای ترکیه از ایران

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

  • تا ابد پرواز با 90 پرواز

تورهای بدروم

تورهای بدروم

نتیجه ای یافت نشد !

برای یافتن تور مورد نظر خود اینجا کلیک کنید.

تور بدروم

تور بدروم نوروز 97 :

اگر قصد سفر به بدروم را دارید و میخواهید که تور بدروم نوروز 97 را انتخاب کنید 90 پرواز به شما پکیج تور بدروم نوروز 97 را پیشنهاد میدهد.بدروم یکی دیگر از شهرهای زیبا در کشور ترکیه است این شهر در جنوب و غرب ترکیه قرار دارد این شهر بسیار زیبا در کنار دریای اژه قرار گرفته است.انتخاب تور بدروم نوروز 97 پیشنهاد بسیار خوبی است که شما مسافران روزهای خوشی را برای خود سپری کنید.

تور بدروم با 90 پرواز:

آژانس 90 پرواز ارائه دهنده ی تور بدروم در نوروز 97 میباشد. با ارائه تور بدروم در ایام مختلف سال به صورت روزانه به خصوص ایام  نوروز 97، 90 پرواز میزبان شما برای ارائه تور بدروم میباشد. تور بدروم نوروز 97 با پرواز اطلس گلوبال برای شما در سایت قابل ارائه میباشد.

بهترین زمان سفر به بدروم:

بهترین زمان برای سفر به بدروم در فصل تابستان است.در فصل تابستان در بدروم جشنواره های بسیاری برگزار میشود و به همین دلیل فصل تابستان زمان مناسب سفر به بدروم میباشد.مراکز خرید و مراکز تفریحی به صورت شبانه روزی به گردشگران خدمات ارائه میدهد.سواحل بدورم در فصل تابستان بسیار آرام است و بهترین زمان مناسب برای ورزش های مثل کشتی رانی و شنا میباشد.به همین دلیل مسافران با انتخاب تور بدروم میتوانند تابستان خوبی را برای خود رقم بزنند .

آب و هوای بدروم:

آب و و هوای شهر بدروم معتدل است و در فصل تابستان هوا گرم است ودر فصل زمستان هوای این شهر بارانی است به همین دلیل بیشتر مسافران در فصل تابستان تور بدروم را برای سفر انتخاب میکنند.آب و هوا ی معتدل مدیترانه ای مناسب اکثریت توریست ها میباشد.این آب و هوا اساسا تحت تاثیر دریای اژه است به یمن این ویژگی ها بدروم به عنوان یک مسیر مناسب برای انتخاب تور خود در فصل تابستان میباشد.

تماس با 90 پرواز

آدرس : میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری - کوی دوم - پلاک 15 - طبقه سوم - واحد 5

تلفن تماس: 75382

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها.

درباره 90 پرواز

آژانس مسافرتی 90 سیر پرواز مجری تورهای ترکیه, تور آنتالیا, تور استانبول, تور کوش آداسی, تور بدروم, تور قبرس شمالی, تور مالزی سنگاپور, تور بانکوک پوکت, تور بالی, تور سنگاپور و خدمات رزرواسیون هتل در استانبول و سایر شهرها. آژانس هواپیمایی ایرسا نود سیر پرواز سر انجام پس از مدتها تحقیق و بررسی در آذر ماه سال 1393 با هدف فراهم نمودن تورهای با کیفیت کشور ترکیه افتتاح گردید. از همان آغاز، ایرلاین "اطلس جت" که بعداً به "اطلس گلوبال" تغییر نام داد، به عنوان ایرلاین برگزیدۀ آژانس ایرسا نود سیر پرواز معرفی شد.

Top