آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا:

آکواریوم آنتالیا یکی از بزرگترین مجموعه آکواریوم های دنیا است  که شامل طولانی ترین تونل آکواریوم دنیا به طول 131 متر و عرض 3 متر می باشد.این اکواریوم فاصله اش از فرودگاه آنتالیا 15 کیلومتر میباشد.

در این مجموعه یک موزه یخی وجود دارد که مراجعه کنندگان می توانند در تمام طول سال در یک سالن برفی سرپوشیده، از برف های واقعی و گذراندن وقت خود با همراهان در برف، لذت ببرند. علاوه بر این در wild park می توانید با خزندگان سمی و رنگارنگ آشنا شوید و سفری ماجراجویانه به جنگل های گرمسیری داشته باشید. در سینماهای چند بعدی مجتمع نیز قایق رانی در دریاهای دنیا را تجربه خواهید کرد.شما مسافران و گردشگران میتوانید با انتخاب تور آنتالیا از دیدینی های شهر آنتالیا لذت ببرید.

ساعت کاری این مجتمع که در قلب آنتالیا واقع شده است در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه 10 الی 20 و در روزهای شنبه و جمعه 10 الی 21 می باشد.

آدرس: آکواریوم آنتالیا در بخش شرقی ساحل کونیالیتی بین مرکز خرید

minacity , 5mmigros ,hillside su hotel

شماره تماس : 0242-2456565

راههای دسترسی به آکواریوم

اگر شما به همراه تور آنتالیا به این سفر رفته باشید ممکن است برنامه سفر در تور شما باشد بنابراین از راهنمای تور خود در این باره سوال فرمایید. مقصد نهایی شما برای همه وسایل نقلیه عمومی، ایستگاه «۵M Migros» است. برای اتوبوس می توانید از یکی از دو خط TK36 یا VF02 که به مقصد این ایستگاه حرکت می کنند استفاده کنید. در انتهای مسیر کمی پیاده روی لازم است.

دسترسی از فرودگاه

اتوبوس هایی که با شماره ۶۰۰ یا ۸۰۰ مشخص شده اند و مقصدشان ایستگاه «۵M Migros» است ، شما را به نزدیکی آکواریوم آنتالیا می رسانند که پس از کمی پیاده روی به مقصد می رسید.

دسترسی از منطقه Lara

اتوبوس های KL08  ، LF09 و LF10 شما را به ایستگاه «۵M Migros» می رسانند.

دسترسی از منطقه Kundu

از کُندو شما می توانید اتوبوس های LC37 و LC73 را سوار شوید تا به ایستگاه اتوبوس آنتالیا برسید. سپس مجددا سوار اتوبوس های TK36 یا VF02 شوید تا به ایستگاه «۵M Migros» در نزدیکی آکواریوم برسید.

دسترسی از منطقه Kemer

شما می توانید هر اتوبوسی را که از کِمِر به سمت آنتالیا حرکت می کند سوار شوید و وقتی به Su Hotel رسیدید پیاده شوید. این هتل درست روبروی آکواریوم آنتالیا است.

راه دیگر دسترسی از این منطقه هم سوار شدن به اتوبوس‌های دریایی است که ساعت ۱۰:۳۰ ، ۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰ به سمت بندر قایق‌ها حرکت می کنند. از آنجا اتوبوس UC11-A را از خیابان جمهوریت (Cumhuriyet) سوار شوید و در تقاطع Dumlupınar پیاده شوید که فاصله کمی تا این آکواریوم دارد.

دسترسی از منطقه Belek

از ایستگاه اتوبوس Serik ، اتوبوسی را که به سمت ایستگاه اتوبوس آنتالیا حرکت می کند سوار شوید. سپس یکی از دو اتوبوس TK36 یا VF02 به مقصد «۵M Migros» سوار شوید.

دسترسی از آلانیا

درست مثل منطقه بِلِک ، شما باید اتوبوس هایی به مقصد آنتالیا را سوار شود و سپس یکی از دو اتوبوس TK36 یا VF02 به مقصد «۵M Migros» سوار شوید تا با کمی پیاده روی به آکواریوم برسید.